Super mecz! czyli B09 vs KSRG

Podobno super mecz odbył się w Warszawie pomiędzy Realem a Fiorentiną. Jednak jasno można stwierdzić, że równie wielkie zainteresowanie będzie budzić mecz z naszym kolejnym rywalem.

Od czasu pamiętnego finału Pucharu Bytomia z zeszłego roku, mecze pomiędzy nami, a KSRG zawsze będą już przyprawiać zawodników i sympatyków obu drużyn o szybsze bicie serca. We wspomnianym wcześniej spotkaniu w dramatycznych okolicznościach pokonaliśmy Ratowników po serii rzutów karnych i zdobyliśmy upragniony puchar. Rok później właśnie z nimi doznaliśmy największej porażki w historii naszych występów w bytomskich rozgrywkach Playarena, ulegając aż 6:15. Na domiar złego było to również spotkanie w ramach ćwierćfinału Pucharu Bytomia, a KSRG idąc za ciosem, odebrało nam zdobyty wcześniej puchar.

Do tej pory nasi najbliżsi rywale zdążyli rozegrać już dwa spotkania w tym sezonie. W spotkaniu otwierającym sezon ulegli beniaminkowi All in Bytom 7:18, a następnie pokonali innego debiutanta w I lidze, Bravię 10:8. My przystępujemy do tego spotkania po serii meczów sparingowych oraz wygranej walkowerem z Badboysami, czyli tak naprawdę będzie to nasz pierwszy mecz na boisku w tym sezonie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich na Orlik, przy. Cichej 2 o godzinie 14.00 gdzie podejmiemy ekipę KSRG. Emocji z pewnością nie zabraknie, bo obie drużyny mają coś sobie do udowodnienia, a stawką spotkania nie będą jedynie 3 punkty.