Startujemy z BadBoysami!

Niedawno zakończyły się Mistrzostwa Polski w piłce nożnej 6-osobowej Nike Playarena, które niestety nie były dla nas udane. W związku z tym nie pozostało nam nic innego jak postawić sobie nowe cele i z jeszcze większym zaangażowaniem przystąpić do nowego sezonu.

Po udanym dla nas okresie przygotowawczym i pozyskaniu, aż 5 nowych zawodników czas wyjść na boisko i walczyć o ligowe punkty. Pierwszym przeciwnikiem w walce o Mistrzostwo Bytomia będzie ekipa Krzysztofa Wagnera, czyli FC Badboys. Źli Chłopcy w tym sezonie nie rozegrali jeszcze żadnego meczu, dlatego ich forma jest dla nas wielką niewiadomą. Natomiast w poprzednim, zajęli 13 miejsce rozgrywając tylko 13 meczów.

Mecz odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 20.00 na Orliku przy ulicy Cichej 2, w Bytomiu.