Startujemy z BadBoysami! - epizod 2

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że rozpoczynamy walkę o ligowe punkty z FC BadBoys. Niestety ekipa Złych Chłopców w ostatniej chwili wycofała się i mecz nie został rozegrany, ale o tym również Was informowaliśmy.

„Co się odwlecze to nie uciecze” - przysłowie w tym wypadku jak najbardziej trafne. Otóż już jutro na Bytomskim Torkaciku o godzenie 14.00 zmierzymy się właśnie z ekipą Krzysztofa Wagnera.

Lepszego przeciwnika na otwarcie sezonu właściwie nie mogliśmy sobie wymarzyć. Do tej pory z Badboysami z Bytomia rywalizowaliśmy osiem razy, osiem razy wygrywając, zdobywając 109 goli, tracąc jedynie 51, a w każdym ze spotkań strzelaliśmy co najmniej dziesięć bramek.

Na jutro zapowiadana jest piękna pogoda, dlatego też widowisko będzie zależeć tylko i wyłącznie od zawodników obu ekip, a Ci nie raz pokazali, że w piłkę grać potrafią. Warto się pojawić, gdyż okazję do debiutu w oficjalnym meczu będzie miało, aż pięciu naszych nowych zawodników.

Zapraszamy wszystkich na ul.Tarnogórską!